Sondazh online: Nëse vendi shkon në zgjedhje të parakohshme, për cilën parti do të votonit?

Lajme

Sondazh online: Nëse vendi shkon në zgjedhje të parakohshme, për cilën parti do të votonit?

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 19:24

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat