Zhduket ky person, familja kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur

Lajme

Zhduket ky person, familja kërkon ndihmën e qytetarëve për ta gjetur

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:03
Selman Veliu

Selman Veliu, 51-vjeçar, është zhdukur. Familja nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij, prandaj kërkohet ndihma e qytetarëve për ta gjetur.

Kryesuesi i Grupit të Vullnetarëve, Ridvan Tahiri, ka publikuar të dhënat e tij, me lejen e familjes.

Në postimin më poshtë mund t’i lexoni informacionet për të.

Postimi i tij i plotë:

Person i zhdukur

Emri: Selman

Mbiemri: Veliu

Datlindja: 30.07.1969

Ngjyra e flokve: Te zeza por te thinjur vende vende

Ngjyra syve: kafe

Informacione shtesë: Veshur ka pasur jakne te zezë, farmerka, puma ngjyre te kuqe, i plote nga barku, pak mjekerr dhe floket me te rritur se qysh shihen ne foto te postuar

Kerkoj nga grupi i vullnetarve Prishtin dhe Fush kosove mobilizim te perbashket.

Kemi autorizimin e familjes per perdorim te fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat