Vdes laboranti nga Kosova

Lajme

Vdes laboranti nga Kosova

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 13:26
Fahredin Mustafa

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme ka vdekur laboranti mjekësor Fahredin Mustafa.

Mustafa për shumë vjet shërbeu në Laboratorin e Klinikës Obstetrike Gjinekologjike në Qendrën Klinike Universitare Kosovës.

Postimi i plotë:

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës me pikëllim të thellë ka pranuar lajmin për vdekjen e laborantit mjekësor, Fahredin Mustafa, i cili për shumë vjet shërbeu në Laboratorin e Klinikës Obstetrike Gjinekologjike në Qendrën Klinike Universitare Kosovës.

Gjatë punës së tij, Fahredini shërbeu me përkushtim të madh dhe profesionalizëm, duke ofruar shumë shërbime për pacientet e shtrira në këtë klinikë.

Ngushëllime familjes, miqëve dhe kolegëve për këtë humbje të madhe!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat