“Kur fol Albin Kurti në mbledhje, a thoni secili po, apo të gjithë njëzëri”, ja si përgjigjet Matoshi

Lajme

“Kur fol Albin Kurti në mbledhje, a thoni secili po, apo të gjithë njëzëri”, ja si përgjigjet Matoshi

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 13:15
Adriana Matoshi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi nuk i ka shpëtuar disa pyetjeve ngacmuese rreth partisë së saj në një intervistë nga CoolNFresh.

Matoshi u pyet nga moderatori i këtij emisioni, nëse të gjithë anëtarët e LVV-së përgjigjen njëzëri kur flet lideri i partisë, Albin Kurti.

Kur fol Albin Kurti në mbledhje të partisë, a thoni secili “po”, apo të gjithë një zëri “pooo” – ishte pyetja drejtuar deputetes Adriana Matoshi.

Deputetja pasi qeshi me pyetjen e bërë, tha se lideri i partisë është shumë i përgatitur, prandaj pajtohen me atë se çka ai deklaron.

“Albini është person i përgatitur, që nuk ki nevojë me thanë jo nuk është ashtu. Nuk ki nevojë as me thanë po, se e dëgjon edhe e kupton se ashtu është”, deklaroi deputetja.

Moatoshi u pyet në shaka edhe për rezultatin e parisë së saj në raundin e parë të zgjedhjeve lokale 2021, por edhe për tema tjera. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat