Deputetja e VV-së fton racistat për nga një kafe

Lajme

Deputetja e VV-së fton racistat për nga një kafe

Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 13:35
Adriana Matoshi

Deputetja e LVV-së, Adriana Matoshi ka bërë një postim në Facebook ku ka ftuar racistët të komentojnë dhe të mos kursehen.

Matoshi ka ofruar madje edhe një kafe për komentin më të rëndë.

Postimi i plotë:

Ketu duhet të komentojnë vetëm racistat!

Vjellni në komente mos u kurseni, se në postet tjera që po i postoj nuk ka t’boj me komentet që po i shkruani.

Komentuesit më të randë ja qes ni kafe!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat