Këta janë 10 anëtarët e familjes Jahiu që humbën jetën sot në Bullgari

Lajme

Këta janë 10 anëtarët e familjes Jahiu që humbën jetën sot në Bullgari

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 17:22
Familja Jahiu

Një aksident i rënde sot ka tronditur Maqedoninë e Veriut.

Një autobus me shtetas të Maqedonisë të cilët po ktheheshin nga Turqia humben jetën, në mesin e tyre ka edhe fëmijë.

Në mesin e viktimave janë edhe 10 anëtarët e familjes Jahiu nga Morana.

Asnjëherë nuk e kishin menduar, që kjo foto do të jetë e fundit në jetën e tyre!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat