Pamje/ Rrahje tek Rruga C, goditet me grusht një i moshuar

Lajme

Pamje/ Rrahje tek Rruga C, goditet me grusht një i moshuar

Më: 21 janar 2022 Në ora: 20:17
Foto ilustrim

Një rrahje raportohet të ketë ndodhur në Rrugën C në Prishtinë.

Lexues të medias kanë dërguar pamje kur një person e godet një të moshuar me grusht në fytyrë.

Shkaqet e kësaj rrahje ende nuk dihen.

Derisa media ka tentuar të kontaktojë edhe me policinë në lidhje me rastin, por të njëjtit nuk kanë dhënë akoma përgjigje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat