“Do të dua gjithmonë”, kështu e uron Bekim Jasharin bashkëshortja për ditëlindje

Lajme

“Do të dua gjithmonë”, kështu e uron Bekim Jasharin bashkëshortja për ditëlindje

Më: 28 janar 2022 Në ora: 22:52
Bekimi Jashari me gruan e tij, Shehrien

Ish-kryetari i Skënderajt dhe njëherit djali i heroit Hamzë Jashari, Bekim Jashari festoi ditëlindjen e 47-të.

Në këtë ditë të veçantë për të, në mes të shumë urimeve, ai pranoi edhe urimin special të gruas së tij, Shehries.

“Urime jeta ime ditëlindja, i gëzofsh edhe shumë vite tjera së bashku. Do të dua gjithmonë”, shkroi ajo në foton që kishte zgjedhur për ta uruar Bekimin.

Kujtojmë se Bekimi dhe Shehria kanë 4 fëmijë, 3 djemë dhe një vajzë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat