Gazetari Zekirja Shabani sulmohet fizikisht nga pronari i gazetës “Tribuna" - Bota Sot
Gazetari Zekirja Shabani sulmohet fizikisht nga pronari i gazetës “Tribuna"

Lajme

Gazetari Zekirja Shabani sulmohet fizikisht nga pronari i gazetës “Tribuna"

Më: 8 dhjetor 2014 Në ora: 13:54

Gazetari Zekirja Shabini është sulmuar nga pronari i gazetës “Tribuna”, Sejdi Demiri.
Shabani ditë më parë njoftoi e do ta padisë “Tribunën” për vonesë në pagesën e pagave- shkeljen kontratës. Shabani është kryetar i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës dhe redaktorë i Ekonomisë po në gazetën ‘Tribuna”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...