Banorët të shqetësuar, apelojnë për alarmim të ngjarjes - Bota Sot
Banorët të shqetësuar, apelojnë për alarmim të ngjarjes

Lajme

Banorët të shqetësuar, apelojnë për alarmim të ngjarjes

Më: 9 maj 2015 Në ora: 09:04

Banorët e lagjes së ‘Trimave’ apelojnë për ndihmë dhe alarmim të situatës. Ata kërkojnë që urgjentisht të ndalen të shtënat e armëve dhe se nuk dijnë se çfarë po ndodhë.

“Ne jemi këtu të ngujuar, fëmijët janë në panikë. Nuk po dijmë çka po ndodhë. Ju lutem na informoni”, kanë theksuar për INA, banorë të këtij vendbanimi shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat