LIVE: Tmerri i vërtetë dhe rrëfimi trishtues në Lagjën e Trimave (FOTO) - Bota Sot
LIVE: Tmerri i vërtetë dhe rrëfimi trishtues në Lagjën e Trimave (FOTO)

Lajme

LIVE: Tmerri i vërtetë dhe rrëfimi trishtues në Lagjën e Trimave (FOTO)

Më: 9 maj 2015 Në ora: 12:05

"LIVE: Tmerri i vërtetë dhe rrëfimi trishtues në Lagjën e Trimave në Kumanovë. Banorët kërkojnë ndihmë", shkruan në faqen e FB tv Hana.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat