Kjo është fotografia e fundit bashkë e të vrarëve në Kumanovë

Lajme

Kjo është fotografia e fundit bashkë e të vrarëve në Kumanovë

Më: 22 maj 2015 Në ora: 17:23

Kjo fotografi është e fundit që shihen bashkë 6 nga nëntë të vrarëve në Kumanovë.
Fotografia e bërë në momentet kur këta djem kaluan kufirin maqedonas do të mbetet si kujtim i fundit i tyre dhe 'luftës' së tyre në Kumanovë, shkruan Gazeta Express.

Fotografia është shpërndarë shumë shpejt nëpër rrjetet sociale nga të afër të këtyre të vrarëve në konfliktin e 9 dhe 10 majit në Lagjen e Trimave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat