Islami zbulon prapaskenën: Nisni të festoni për fitoren në Armeni! - Bota Sot
Islami zbulon prapaskenën: Nisni të festoni për fitoren në Armeni!

Lajme

Islami zbulon prapaskenën: Nisni të festoni për fitoren në Armeni!

Nga: Nga Kastriot Islami Më: 10 tetor 2015 Në ora: 22:57

Sapo me derguan nje lajm shume te gezueshem…

Neser Shqiperia fiton ne Armeni dhe fillon ne Jerevan festa e fitores per ne France… Pas shume perpjekjesh e “marifetesh” eshte arritur “konsensusi” qe Shqiperia te jete ne France 2016… Danimarka dhe Portugalia e kishin pranuar dhe e “vulosen” ne ndeshjen e tyre para dy ditesh…Serbia kishte pasur vetem nje kusht per “te fituar ndeshjen ne Tirane” dhe pas kesaj i eshte bashkuar te gjithe vendeve te grupit per te mbeshtetur “pranine e Shqiperise ne fazen finale ne France 2016″… Fjalen e fundit e ka dhene Armenia e cila kishte premtuar prej kohesh…por pasi jane takuar “negociatoret” eshte “vulosur” edhe fitorja e ekipit tone ne Jerevan…Meqe Blater dhe Platini jane te zene me problemet e tyre, edhe FIFA e UEFA do te “rrjeshtohen” me kete vendim konsensual…Festen mund ta filloni qe sonte…Me garantuan se eshte lajm i vertete…Me duket lajm i pabesueshem por kur me thane se eshte angazhuar vete Kryeministri fillova te dyshoj…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat