Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Pacollit në Hajvali (Video) - Bota Sot
Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Pacollit në Hajvali (Video)

Lajme

E shtunë, 17 nëntor 2018

Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Pacollit në Hajvali (Video)

Më: 1 nëntor 2015 Në ora: 11:16

Behgjet Pacolli është një nga biznesmenët me diskret. Megjithatë për emisionin “Opinion” ai ka pranuar pak ore pasi u zgjodh President te tregoje ambjentet e rezidences se tij. Shikoni ne disa minuta si duket kjo rezidence dhe pamje te tjera ekskluzive nga brenda dhe jashte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test