Mustafa flet me shoqërinë civile për krizën politike - Bota Sot
Mustafa flet me shoqërinë civile për krizën politike

Lajme

Mustafa flet me shoqërinë civile për krizën politike

Më: 9 shkurt 2016 Në ora: 07:10

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sot merr pjesë në tryezën e organizuar me përfaqësues të mediave dhe të shoqërisë civile, ku do të diskutohet për zhvillimet aktuale në vend.

Kështu thuhet në një njoftim të Qeverisë së Kosovës ku lajmërohet po ashtu se takimi do të mbahet në ora 11:00.

Ai mbrëmë ka deklaruar se opozita edhe përkundër dëmeve që ia shkaktoi vendit për një periudhë të gjatë, është më mirë të pranojë se kishte kauzë false e të kthehet në Kuvend.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...