Kerry: Shumë i kënaqur që vizitoj Shqipërinë, mirënjohje për pritjen e ngrohtë - Bota Sot
Kerry: Shumë i kënaqur që vizitoj Shqipërinë, mirënjohje për pritjen e ngrohtë

Lajme

Kerry: Shumë i kënaqur që vizitoj Shqipërinë, mirënjohje për pritjen e ngrohtë

Më: 14 shkurt 2016 Në ora: 11:58

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry ka komentuar vizitën e tij në Shqipëri duke shprehur kënaqësinë e vizitës në Tiranë, si dhe mirënjohjen dhe mikëpritjen e ngrohtë nga Presidenti Nishani.

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry në një postim në rrjetin social Facebook, paraditen së dielës, shprehet se “Shumë të kënaqur që të vizitojë #Albania sot dhe mirënjohës për mikpritjen e ngrohtë nga Presidenti Nishani”.

Po ashtu, Sekretari Kerri ka shoqëruar komentin e tij me një foto në çastet e zbritjes në aeroportin e Rinasit dhe pritjes nga presidenti Bujar Nishani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...