Hapet konkurs internacional për të fituar një fanellë të kombtares falas - Bota Sot
Hapet konkurs internacional për të fituar një fanellë të kombtares falas

Lajme

E martë, 20 nëntor 2018

Hapet konkurs internacional për të fituar një fanellë të kombtares falas

Më: 24 prill 2016 Në ora: 00:26

New York, NY Prill 23, 2016 – Team Albanians ne bashkpunim me AlbanFootball po realizojne nje "giveaway" per publikun shqiptar qe eshte pritur shume mire. Fansat e Kombetares Shqiptare tani kane mundesine per te fituar nje fanelle zyrtare, autentike—te njejten fanelle qe lojtaret do te veshin ne Euro 2016.

Rikujtojme se Team Albanians eshte organizata qe merret me promovimin e kultures dhe turizmit Shqiptar, si dhe lidhet me diasporen shqiptare ne bote.

Per te patur shancin per te fituar nje fanelle zyrtare, autentike fansat mund te vizitojne faqen teamalbanians.com/giveaway dhe te vendosin aty e-mail.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test