Shota shtrihet në plazh, për pak i del gjoksi - Bota Sot
Shota shtrihet në plazh, për pak i del gjoksi

Mediale Vip

Shota shtrihet në plazh, për pak i del gjoksi

Më: 23 korrik 2016 Në ora: 17:44
Shota Baraliu

Shota Baraliu që nga dalja e saj e parë në skenë, është komentuar vetëm për linjat trupore.

Ajo edhe sot arrin që të zë vend në rubrikat rozë fal trupit seksi që e ekspozon.

Shota ka postuar një fotografi në Facebook në të cilat shihet se ka nisur pushimet dhe në të vërehet pozicioni seksi në të cilin ka pozuar.

E shtrirë në plazh, asaj dukej sikur do t’i dilte gjoksi bombastik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...