Zara Holland, ‘shpërthyese’ në plazh

Bota e Yjeve

Zara Holland, ‘shpërthyese’ në plazh

Më: 30 korrik 2016 Në ora: 13:16
Zara Holland

Ajo po i kalon pushimet e verës në bikini në pishina dhe në plazhin Love Island.

Kështu që erdhi si befasi ta shohësh Zara Holland të bukur dhe të sigurtë, në plazhin e Barbados, të premten, transmeton Bota Sot.

Duke treguar format seksi, ish miss Britania e Madhe tregoi vizionin e të bukurës në det.

20 vjeçarja dukej mjaft e lumtur, teksa buzëqeshte tërë kohën.

Ajo dukej ‘shpërthyese’ në bikini shumëngjyrëshe./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat