Rita Ora për Majlinda Kelmendin: Nuk mund të isha më krenare që jam nga Kosova - Bota Sot
Rita Ora për Majlinda Kelmendin: Nuk mund të isha më krenare që jam nga Kosova

Lajme

Rita Ora për Majlinda Kelmendin: Nuk mund të isha më krenare që jam nga Kosova

Hava Orana Xhukolli Nga Hava Orana Xhukolli Më 9 gusht 2016 Në ora: 00:37
Majlinda Kelmendi

Edhe këngëtarja shqiptare e njohur kudo në botë, Rita Ora ka uruar Majlinda Kelmendin për fitoren në Rio 2016.

Ajo në një postim në Instagram ka shkruar se Majlinda e bëri të qajë dhe nuk ka qenë kurrë më krenare se është nga Kosova.

“Nuk kemi mundur kurrë të tregojmë talentin tonë, tani që jemi të pavarur mundemi! Gjithçka që kam bërë e kam bërë me krenari që jam shqiptare, jam shumë e lumtur që e shoh këtë! Më ka bërë të qaj, kosovare! Majlinda Kelmendi, Ne të duartrokasim ty vajzë”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...