Ja çfarë gafe kanë bërë organizatorët për pritjen e Majlinda Kelmendit - Bota Sot
Ja çfarë gafe kanë bërë organizatorët për pritjen e Majlinda Kelmendit

Lajme

Ja çfarë gafe kanë bërë organizatorët për pritjen e Majlinda Kelmendit

Më: 14 gusht 2016 Në ora: 17:46
Majlinda Kelmendi

Edhe pak minuta kampionia olimpike në “Rio 2016”, Majlinda Kelmendi, do të aterrojë në Prishtinë

Në kuadër të organizimeve për pritjen e saj dhe të ekipit kosovar të xhudos, është lëshuar një gafë nga organizatorët.

Në sallën e konferencës, ku Kelmendi do t’i drejtohet medieve, është shkruar “Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ mirëpret kampionen e botës 2016, Majlinda Kelmendi”, ndërsa ajo në vendlindje po kthehet si kampione olimpike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...