E rrahin pamëshirshëm të moshuarin, sepse “votoi për Trumpin” - Bota Sot
E rrahin pamëshirshëm të moshuarin, sepse “votoi për Trumpin”

Lajme

E rrahin pamëshirshëm të moshuarin, sepse “votoi për Trumpin”

Më: 13 nëntor 2016 Në ora: 00:24

Në një video që është plasuar në internet, shihet se si dy të rinj e rrahin pa mëshirshëm dhe e plaçkitin një person në moshë.

Zënka besohet që ka filluar pas një aksidenti të lehtë në komunikacion, por të rinjtë e akuzojnë atë se ka votuar për presidentin ardhshëm të SHBA-ve, Donalt Trumpin.

Në xhirimin e realizuar me telefon, shihet se sulmuesit janë me ngjyrë dhe po ashtu ka edhe spektatorë tjerë.

Policia ka njoftuar se është duke e hetuar rastin pas publikimit të pamjeve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...