Mbledhje komemorative në nderim të Astrit Deharit - Bota Sot
Mbledhje komemorative në nderim të Astrit Deharit

Lajme

Mbledhje komemorative në nderim të Astrit Deharit

Më: 13 nëntor 2016 Në ora: 16:44
Astrit Dehari

Nesër duke filluar nga ora 11:00 në Amfiteatrin e dekanatit të Fakultetit të Mjekësisë do të mbahet mbledhje komemorative në nderim të Astrit Deharit.

Sipas njoftimit për media, pjesëmarrës do të jenë familjarë të Astritit, stafi akademik nga Fakulteti i Mjekësisë, përfaqesues nga Rektorati, si dhe kolegë të Astritit nga Fakulteti. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...