Kërkohet urgjentisht ndihmë për Florent Hoxhën - Bota Sot
Kërkohet urgjentisht ndihmë për Florent Hoxhën

Lajme

E mërkurë, 17 tetor 2018

Kërkohet urgjentisht ndihmë për Florent Hoxhën

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 15:42
Florent Hoxha

Florent Hoxha është student i mjekësisë së përgjithshme i cili studion në Tetovë.

Ai është diagnostifikuar dje me leukemi akute, mjekët kanë thënë se gjendja e tij është urgjente dhe se duhet të intervenohet brenda 72 orësh.

Hoxha është i shtrirë në QKUK në Klinikën e Hematologjisë.

Për të riun kërkohet ndihmë financiare deri në 250 mijë euro dhe informata të tjera për ndonjë spital të avancuar që e trajton këtë sëmundje.

Hoxha është nga Drenasi dhe ka lindur në vitin 1997.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test