A e keni ditur se Bekim Jashari e ka gruan kaq të bukur? - Bota Sot
A e keni ditur se Bekim Jashari e ka gruan kaq të bukur?

Lajme

E diel, 21 tetor 2018

A e keni ditur se Bekim Jashari e ka gruan kaq të bukur?

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 23:05
Bekim Jashari

Është pjestar i familjes heroike të Jasharajve të Prekazit dhe jo vetëm kaq. Bekim Jashari, djali i heroit të vendit, Hamëz Jasharit, tashmë nuk është më vetëm një familjarë i kësaj shtëpie, por ai është i pari i qytetit ku ka lindur.

Bekim Jashari, i cili garoj si i pavarur në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, arriti që ta fitoj mandatin e kryetarit të Skenderajt pa balotazh.
Por Bekimi ka plot fat dhe kjo e dëshmon më së miri me gruan e tij të cilën e ka bukuroshe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test