Çun Lajqi rrëfen përpjekjet që i ka bërë për ta shëruar vajzën, ja pse shkoi në Amerikë - Bota Sot
Çun Lajqi rrëfen përpjekjet që i ka bërë për ta shëruar vajzën, ja pse shkoi në Amerikë

Lajme

E hënë, 19 nëntor 2018

Çun Lajqi rrëfen përpjekjet që i ka bërë për ta shëruar vajzën, ja pse shkoi në Amerikë

Më: 10 dhjetor 2017 Në ora: 22:29
Çun Lajqi

I ftuar këtë javë në emisionin nKosovëShow ishte aktori i njohur, Çun Lajqi, Shaqir Palushi e Halil Kastrati.

Çun Lajçi foli për përjetimet e tij me vajzën gjatë kohës sa është munduar ta shëronte, si dhe me lotë në sy ka rrëfyer vdekjen e saj.

“ Me dy çanta me libra, u nisa për Amerikë, në mënyrë që t’i shes dhe të kthehem për ta shëruar vajzën time”, tha Lajçi.

Mirëpo, atij iu bë një premtim nga pronari i kompanisë “Fruteks”, Shaqir Pelushi se do t`ia rregullonte banesën.

Në pjesën e fundit të emisionit, i ftuar ishte kryetari i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test