“Bota sot” shpall konkurs për Dizajner-desktoper - Bota Sot
“Bota sot” shpall konkurs për Dizajner-desktoper

Lajme

E martë, 16 tetor 2018

“Bota sot” shpall konkurs për Dizajner-desktoper

Më: 10 janar 2018 Në ora: 18:48
“Bota sot”

Kushtet për pozitën dizajner- faqosës për gazetë:

* Kandidatet për vendin e punës dizajner-desktoper duhet të kenë përvojë pune në profesion, të njohin programet: Adobe Photoshop, Adobe In Design etj.

* Preferohet përvoja ne faqosjen e gazetave ditore dhe revistave

Të gjithë të interesuarit janë të mirëpritur të aplikojnë, duke dërguar një CV dhe një foto tuajën në adresën elektronike [email protected]

Konkursi mbetet i hapur nga 10.01.2018 deri më 20.01.2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test