Tentim vrasje në Prishtinë - Bota Sot
Tentim vrasje në Prishtinë

Lajme

E premte, 19 tetor 2018

Tentim vrasje në Prishtinë

Më: 30 janar 2018 Në ora: 15:54
Ilustrim

Rreth orës 10:30, në rrugën “Ahmet Korenica”, ka ndodhur një plagosje me armë zjarri dhe viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor

“Viktima I.V. është plagosur në këmbë dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK menjëherë pas rastit”, ka thënë  zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti

Ajo ka konfirmuar se personi i dyshuar për tentim-vrasjen, me inicialet B.Sh., është arrestuar nga Policia dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. B.Sh është 33 vjeç.

Shkaqet e kësaj plagosjeje ende nuk janë bërë të qarta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test