Kryeministri Haradinaj takohet me reperin e njohur - Bota Sot
Kryeministri Haradinaj takohet me reperin e njohur

Lajme

E martë, 16 tetor 2018

Kryeministri Haradinaj takohet me reperin e njohur

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 11:47
Ramush Haradinaj

Këto ditë kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shpeshtuar takimet me estradën.

Pas Labit i cili njëherësh është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës dhe Shkëlzen Jetishit, Haradinaj takon edhe një reper.

Bëhet fjalë për reperin Gold AG, i cili më rrjete sociale ka shpërndarë imazhe bashkë me Haradinajn.

“Në odën e Lahi Ibrahimaj, RAMBO”, ka shkruar ai mbi njërën fotografi, ku shihet duke shtrënguar duart me të e që të lë të kuptosh se ishte Goldi ai i cili vizitoi kryeministrin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test