Ambasada Amerikane: Dy ekipet favorite në Lojërat Olimpike, Amerika dhe Kosova - Bota Sot
Ambasada Amerikane: Dy ekipet favorite në Lojërat Olimpike, Amerika dhe Kosova

Lajme

Ambasada Amerikane: Dy ekipet favorite në Lojërat Olimpike, Amerika dhe Kosova

Nga: H.Orana Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:12
Ambasada Amerikane në Kosovë

Ambasada Amerikane pas fillimit të Lojërave Dimërore Olimpike, ka shpërndarë në faqen e tyre zyrtare në Facebook dy fotografi të ekipit të Amerikës dhe Kosovës, duke i quajtuar si ekipe favorite.

“E mrekullushme t’i shohim dy ekipet tona favorite në hapjen e Lojërave Dimërore Olimpike”, thuhet në postimin e ambasadës./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...