40 kosovare me emrin Saranda nisen për Sarandë - Bota Sot
40 kosovare me emrin Saranda nisen për Sarandë

Lajme

E martë, 16 tetor 2018

40 kosovare me emrin Saranda nisen për Sarandë

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:36
Vajzat me emrin Saranda

Ditë më parë i kemi parë se si 15 vajza me emrin Sarandë, kanë pirë kafe bashkë në Prishtinë

Ndërsa sot, numri i Sarandave është shtuar dhe është bërë 40.

40 vajzat me emrin e njëjtë janë nisur sot për në qytetin e Sarandës në Shqipëri, ku pritet të mbahet një aktivitet për nderë të 10-vjetorit të Pavarësisë.

Ky është një kuriozitet i rrallë që është parë në Kosovë ku mblidhen të gjithë me të njëjtin emër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test