Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së - Bota Sot
Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së

Lajme

E martë, 23 tetor 2018

Lirohet pas 14 vitesh ish-komandanti i UÇK-së

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:21
Avdyl Jakupi - komandant Çakalla

Pas 14 vitesh dhe dy muaj vuajtje të dënimit me burg, si pasoje e ligjit për amnisti të përgjithshme, është liruar Avdyl Jakupi, komandant Çakalla. Ai e ka postuar këtë lajm në profilin e tij para pak çastesh.

“Pas 14-VITE E DY MUJ DOLA NGA BURGU JU FALNDEROJ !!-ATYRE QE KET KO ISHIN ME MUA” – ka shkruar Çakalla.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test