Shën Valentini i Kadri Veselit - Bota Sot
Shën Valentini i Kadri Veselit

Lajme

E premte, 16 nëntor 2018

Shën Valentini i Kadri Veselit

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 15:11
Kadri Veseli dhe Violeta

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, ka bërë thirrje për sa më shumë dashuri, për njëri-tjetrin me rastin e Ditës së të Dashuruarve., 14 shkurtin

Urimit për Shën Valentin, Veseli ia ka bashkëngjitur jë fotografi me bashkëshorten e tij Violeten.

“Sa më shumë dashuri për njëri-tjetrin dhe sa më shumë dhe sa më shumë dashuri për shtetin”, ka shkruar Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test