Jahjaga nuk vjen në seancë, mban qëndrimin e njëjtë - Bota Sot
Jahjaga nuk vjen në seancë, mban qëndrimin e njëjtë

Lajme

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Jahjaga nuk vjen në seancë, mban qëndrimin e njëjtë

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 21:53
Atifete Jahjaga

Edhe pse ajo nuk ishte ne seancë një gjykim për Atifete Jahjagen filloi. Ish presidentja është paditur për shpifje nga Arben e Xheladin Berisha. Këta po pretendojnë se Jahjaga gaboi kur tha se Shyhrete Berisha është nxjerrë zvarrë nga shtëpia ku kishte jetuar me burrin dhe fëmijët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test