Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë - Bota Sot
Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë

Lajme

Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë

Më: 5 mars 2018 Në ora: 13:45
Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku ka përkujtuar sot të rënët dhe të gjallët në familjen heroike Jashari.

Çitaku ka publikuar një fotografi të fëmijëve nga familja Jashari e realizuar sigurisht para 5 marsit 1998.

Sot kur bëhen 20 vite nga rënia heroike e familjes Jashari, Çitaku ka publikuar fotografinë më një poezi shumë të bukur poshtë saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test