Njihuni me nënën dhe gruan e ministrit Hasani - Bota Sot
Njihuni me nënën dhe gruan e ministrit Hasani

Lajme

E premte, 19 tetor 2018

Njihuni me nënën dhe gruan e ministrit Hasani

Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:06
Bajram Hasani me nënën dhe gruan

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani, shpesh ka treguar që përveç i përkushtuar në punë, ai është edhe tejet i kujdesshëm me më të dashurit e tij, shkruan Indeksonline.

Sot në “Ditën e Gruas” ai pavarësisht angazhimeve të shumta, ka gjetur kohë që t’i blej dy buqeta me lule, e t’ia dhuroi më të shtrenjtave të tyre, nënës dhe bashkëshortes.

“Për gratë më të rëndësishme të jetës sime nënën dhe bashkëshorten, Gëzuar 8 Marsin! Faleminderit që jeni mbështetja ime çdo ditë të jetës”, shkruar Hasani përbri kësaj fotografie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test