Aktivisti i Vetëvendosjes fton prokurorinë ta intervistoi Fisnik Ismailin, ja pse! - Bota Sot
Aktivisti i Vetëvendosjes fton prokurorinë ta intervistoi Fisnik Ismailin, ja pse!

Lajme

E enjte, 18 tetor 2018

Aktivisti i Vetëvendosjes fton prokurorinë ta intervistoi Fisnik Ismailin, ja pse!

Më: 12 mars 2018 Në ora: 14:28
Valdrin Ahmeti

ktivisti i Vetëvendosjes Valdrin Ahmeti ka zgjedhur rrjetin social “Facebook” që t’i përgjigjet Fisnik Ismailit për akuzat që ai ka bërë drejtuar Lëvizjes, transmeton Gazeta Blic.

Ahmeti ka shkruar se nëse Fisnik Ismaili e dinë se cilët janë personat që kanë gjuajtur me mollotov, prokuroria duhet ta intervistojë atë, dhe kështu të mos njolloset më Vetëvendosja.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shiqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test