Rrëfehet 'tezja e kokainës', shqiptarja që ishte truri i rrjetit ndërkombëtar të drogës - Bota Sot
Rrëfehet 'tezja e kokainës', shqiptarja që ishte truri i rrjetit ndërkombëtar të drogës

Lajme

Rrëfehet 'tezja e kokainës', shqiptarja që ishte truri i rrjetit ndërkombëtar të drogës

Më: 16 prill 2018 Në ora: 20:04
Valentina Tufina

Ekskluzivisht në emisionin “Frontal” keni ndjekur rrëfimin e Valentina Tufinës, që renditet në mesin e shumë shqiptarëve që kanë kryer krime të rënda.

Ajo tregon se si kishte arritur të “pushtonte” botën me kokainën që e testonte në laboratorin e saj në Shqipëri, ku e njëjta shpërndahej në tregun ndërkombëtar të drogës.

Nga burgu i Lipjanit, ajo ka rrëfyer arsyen pse ka vepruar kështu vetëm për një arsye, për fëmijët e saj.

Në linkun e mëposhtëm mund të ndiqni rrëfimin e Tufinës, që është e dënuar me 6 vite e gjysmë burg dhe me 7.000 euro gjobë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test