Arrestohen dy shtetas të Kosovë në Serbi - Bota Sot
Arrestohen dy shtetas të Kosovë në Serbi

Lajme

Arrestohen dy shtetas të Kosovë në Serbi

Më: 31 maj 2018 Në ora: 12:26
Policia e Serbisë

Dy shtetas të Kosovë janë arrestuar nga Policia e Serbisë, në Konçul, fshat ky në afërsi të zonës kufitare të Dheut të Bardhë.

Pas konfiskimit të rreth katër kilogramëve marihuanë, policia ka arrestuar të dyshuarit D.A (36 vjeç) dhe D.P (26  vjeç).

Të dyshuarit thuhet se janë njëri nga Gjilani dhe tjetri nga Kamenica.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...