Nga Prishtina me dashuri! Shpend Ahmeti takon Action Bronson, i bën këtë dhuratë - Bota Sot
Nga Prishtina me dashuri! Shpend Ahmeti takon Action Bronson, i bën këtë dhuratë

Lajme

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Nga Prishtina me dashuri! Shpend Ahmeti takon Action Bronson, i bën këtë dhuratë

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 23:04
Shpend Ahmeti dhe Action Bronson

Action Bronson ka arritur dje në Kosovë.

Ai ka mbajtur konferencë për shtyp, ku foli për emocionet e të qenit i pranishëm në Prishtinë si dhe për koncertin që do të mbajë në kuadër të “Sunny Hill”.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme ai ka shijuar ushqimet tradicionale, të cilat ka deklaruar se i pëlqen shumë.

Më pastaj, këngëtari ka vizituar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin  i cili i dhuroi atij një kornizë me figurën e “Hyjneshës në fron”.

“Action Bronson dhe unë  [????] [????] [????] [????] [????] nga Prishtina me dashuri”, ka shkruar Shpendi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test