Ushtaraku Ramabaja Thaçin, Haxhiun dhe Halitin i quan “vëllezër serb” - Bota Sot
Ushtaraku Ramabaja Thaçin, Haxhiun dhe Halitin i quan “vëllezër serb”

Lajme

Ushtaraku Ramabaja Thaçin, Haxhiun dhe Halitin i quan “vëllezër serb”

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 09:46
Xhavit Haliti, Baton Haxhiu dhe Hashim Thaçi

Ushtaraku Nazif Ramabaja, në faqen e tij në facebook, ka postuar një foto ku shihen Xhavit Haliti, Baton Haxhiu dhe Hashim Thaçi.

Ai në përshkrimin e fotos që ka bërë, të tre të lartpërmendurit i ka quajtur “vëllezër serb”.

Kjo është foto e postuar:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...