Anita e Ramushit shfaqet me çantë afër 3 mijë dollarëshe - Bota Sot
Anita e Ramushit shfaqet me çantë afër 3 mijë dollarëshe

Lajme

Anita e Ramushit shfaqet me çantë afër 3 mijë dollarëshe

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 17:46
Anita Haradinaj dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj mbrëmë ishte i ftuar në emisionin 'Opinion' në Tv Klan.

Atë e ka shoqëruar bashkëshortja Anita Haradinaj.

Përveç elegancës së saj në veshje, në prapaskenat ku po zhvillohej debati ka rënë në sy çanta super e shtrenjtë që Anita po e mbante në dorë.

Në bazë të kërkimeve tona, kjo çantë ‘Christian Dior’ kap çmimin 2.700 dollarë. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që gruaja e kryeministrit blen gjëra super të shtrenjta dhe shfaqet me to në publik.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...