Jahjaga mbetet tifoze e përkushtuar e Kosovës - Bota Sot
Jahjaga mbetet tifoze e përkushtuar e Kosovës

Lajme

E premte, 19 tetor 2018

Jahjaga mbetet tifoze e përkushtuar e Kosovës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:08
Atifete Jahjaga

Në ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maltës e pranishme është edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga. Jahjaga, është e pranishme për të mbështetur lojtarët e Kosovës në çdo lojë të tyre.

Ndonëse herën e kaluar Jahjaga kishte ngatërruar kundërshtarët e Kosovës, ku në vend se të thotë që po luan me Ishujt Faroe, ajo kishte shkruar se Kosova po luan kundër Azerbajxhanit. Por këtë herë është e saktë.

Kosova shënoi fitore sot kundër Maltës me rezultat 3-1.

 
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test