Zbulohet plani i Edi Ramës kundër Kosovës: “Ky farë greku, soj i Fatos Nanos mos të flas për Kosovën” - Bota Sot
Zbulohet plani i Edi Ramës kundër Kosovës: “Ky farë greku, soj i Fatos Nanos mos të flas për Kosovën”

Lajme

Zbulohet plani i Edi Ramës kundër Kosovës: “Ky farë greku, soj i Fatos Nanos mos të flas për Kosovën”

Nga: N. Sh Më: 17 tetor 2018 Në ora: 08:37
Fatos Nano, Edi Rama

Profesori Dr. Binak Maxharraj ka reaguar ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për të cilin Sonja Biserko thotë se Rama është duke punuar për interesin e planeve të Serbisë për ndarjen e Kosovës.

Maxharraj thekson se, Rama është qafir, farë greku dhe soj i Fatos Nanos.

Ai shton se, kryeministrit shqiptar duhet me i tregu qe mos të flet për Kosovën dhe në emër të Kosovës, shkruan gazeta “Bota sot”.

Lexojeni shkrimin e profesor Dr. Maxharraj:

Sonja Biserko, aktiviste e njohur per te drejtat e njeriut ne Serbi zbulon se:

KRYEMINISTRI I SHQIPERISE EDI RAMA PUNON PER REALIZIMIN E PLANEVE TE SERBISE PER NDARJEN E KOSOVES.

Ketij fare qafiri, ketij fare harami, ketij fare greku te sojit te Fatos Nanos, duhet me ia ba me dije se mos te rrase aq shume...sepse nuk ka kurrfare te drejte te flase per Kosoven dhe ne emer te Kosoves, aq me pak me katilat, kriminelat Serb te tipit te Aleksander Vuciq dhe Ivica Daciq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...