Politikanit të martuar i del videoja duke bërë orgji me 5 femra - Bota Sot
Politikanit të martuar i del videoja duke bërë orgji me 5 femra

Lajme

Politikanit të martuar i del videoja duke bërë orgji me 5 femra

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 20:05
Pamje nga video

Një politikan i martuar që konkurron për guvernator në Brazil, është shfaqur në një video duke bërë orgji me 5 femra.

Politikani mohon që të jetë ai në video. 

Skandali publikohet vetëm disa ditë përpara zgjedhjeve, me sa duket nga kundërshtarët.

Joao Doria, kandidat për guvernator në Sao Paulo, ka një ngjashmëri të mrekullueshme me individin, i filmuar shtrirë në një shtrat në hotel dhe i rrethuar nga femra thuajse nudo, që kryejnë shërbime seksuale dhe duke pirë shampanjë.

Image

Pamjet janë parë mijëra herë që kurse u postuan në mediat sociale të martën - vetëm disa ditë para zgjedhjeve të së dielës.

Politikani pretendon se nuk është personi në video dhe se ajo është montuar dhe përhapur nga kundërshtari i tij politik, Marcio França.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...