Haradinaj takon qytetarët në Deçan - Bota Sot
Haradinaj takon qytetarët në Deçan

Lajme

Haradinaj takon qytetarët në Deçan

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 10:11
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj takohet me qytetarët e Deçanit.

Dega e AAK-së në Deçan mban takim me qytetarë, ku merr pjesë edhe kryeministri Ramush Haradinaj. (Restorant Maturanti, ora 13:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...