“Bisha” norvegjez me të cilin NATO kërkon të “trembë” Rusinë - Bota Sot
“Bisha” norvegjez me të cilin NATO kërkon të “trembë” Rusinë

Lajme

“Bisha” norvegjez me të cilin NATO kërkon të “trembë” Rusinë

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 20:23
Lasse Løkken Matberg

Lasse Løkken Matberg është toger në Marinën Mbretërore norvegjeze.

Lasse, i cili shfaqet në videon e NATO-s së javës së kaluar e cila prezantonte stërvitjen më të madhe ushtarake të NATO-s që prej vitit 2002, ka tërhequr vëmendjen e internetit dhe është kthyer në figurën jozyrtare të kësaj stërvitjeje.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...