Vetëaksidentohet me armë zjarri, vdes togeri i Policisë së Kosovë - Bota Sot
Vetëaksidentohet me armë zjarri, vdes togeri i Policisë së Kosovë

Lajme

Vetëaksidentohet me armë zjarri, vdes togeri i Policisë së Kosovë

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 00:38
Foto ilustrim

Një Toger i Policisë së Kosovës ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të marra nga vetëaksidentimit me armë zjarri.

Sipas burimeve të media vetëaksidenti ka ndodhur përderisa polici në fjalë kishte dalë për gjueti.

Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Podujevës, ndërsa rrethanat ende mbeten të pasqaruara.

KK ka tentuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës dhe QKUK-në mirëpo ende nuk ka ndonjë deklaratë zyrtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...