“Psycho”, libri më i debatuar i vitit 2018! - Bota Sot
“Psycho”, libri më i debatuar i vitit 2018!

Libra

“Psycho”, libri më i debatuar i vitit 2018!

Nga: Ilir Muharremi Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 15:42
Kopertina e librit

Libri i fundit i shkrimtarit Ilir Muharremi “Psycho”, konsiderohet si libri më i debatuar dhe më i kërkuar i vitit 2018. Këto të dhëna janë marrë nga top lista e librave më të shitur në vend që ishte çdo fundjavë në gazetën e përditshme “Kosova sot”.

Kërkesa e lexuesve për këtë libër,  vjen nga fakti se ka zënë një hapësirë të konsiderueshme mediale, dhe meqenëse është ndër më të përfolurit,  tek njerëzit zgjohet kurreshtja për një roman të tillë. Edhe pse në Kosovë ka rënie të leximit, mirëpo romane me tema triller janë mjaftë tërheqëse. Ky libër është vlersuar me çmim si libri më i mirë i vitit 2018 nga Shoqata e shkrimtarëve të Pejës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...