Hapet libraria “Altera” - Bota Sot
Hapet libraria “Altera”

Libra

Hapet libraria “Altera”

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 07:36
Foto ilustrim

Oda e Afarizmit të Kosovës ka njoftuar se sot në ora 14:00, në Prizren hapet libraria “Altera”, që vjen me alternativa të shumta për kënaqësinë e adhuruesve të fjalës së shkruar, si dhe pajisjeve cilësore.

Libraria Altera me lokacion ndodhet në Rrugën “Tirana” pranë Abi Çarshisë, e cila tashmë ka tërhequr vëmendjen e shumë adhuruesve të librave.

Me koncept atraktiv dhe tejet inspirues, Altera vjen me mbi 10 mijë tituj të librave të të gjitha zhanreve.

Po ashtu ekziston një mundësi e gjerë e përzgjedhjes së materialeve për zyre dhe biznese, pajisje për laboratorë, për shkenca natyrore dhe të teknologjisë kompjuterike, instrumente, ngjyra, materiale profesionale për art figurativ dhe dekor, e shumë pajisje tjera për nevojat shkollore të nxënësve.

Në veçanti libraria “Altera” siguron një kënd atraktiv dhe modern duke siguruar një format të ri për t'i shijuar librat së bashku me kafenë apo pijen tuaj të preferuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...